Midea HEPA Filter for V12, 2 pcs
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 143 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4603 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 14 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Midea |
| Tare weight (kg) | 0.016 kg |
| Volume (m3) | 0.000375375 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea hepa filter for v12, 2 pcs, 12175000a43933, midea, tolmuimejad

